Ta oferta jest już nieaktualna

Zobacz podobne ogłoszenia w kategorii: Moda i uroda > Ubrania

  Jak odzież Fila to tylko na SuperSklep.pl OGŁOSZENIE FIRMOWE

June 3, 2020 10:06 - Ubrania - Modlniczka
91.00 zł
  • img
  • img
Szczegóły ogłoszenia
Super sklep to e-commerence sprzedający wyłącznie odzież i obuwie popularnych marek m. in. Etnies, Converse, Dragon, DC, Quiksilver, Emerica, Nike i wielu innych. Osiągalne w niej produkty charakteryzują się bardzo wysoką jakością, przez co będą w stanie zachwycić nawet wyrafinowanych klientów. Sama dostępność produktów jest na tyle obszerna, że zawsze możemy znaleźć w niej coś, co akurat nas interesuje.
Sklep rozdziela się na 5 głównych segmentów reprezentujacych 5 różnych charakterów. SNEAKERS SHOP to sekcja wielbicieli obuwia sneakers i kicks. STREETWEAR SHOP oddaje kulturę związaną z ciuchami miejskimi. SKATEBOARD SHOP natomiast jest działem z historią- to jeden z najwcześniej powstałych sklepów internetowych powiązanych z kulturą skate. SNOWBOARD SHOP ma w ofercie doskonałej jakości wyposażenie i ubranie snowboardowe. Ogromna oferta HIP-HOP SHOP urzeczywistnia potrzebny nawet najbardziej wymagających nabywców. Każda sekcja oferuje w swoim asortymencie szereg akcesoriów i dodatków.

Wysoka jakość wszystkich produktów łączy się tutaj także z przystępnymi cenami. Jeżeli ktoś jest zatem zainteresowany kulturą hip hop albo sportem ekstremalnym to koniecznie musi zainteresować się ogółem oferty nieco bliżej!
*stawka opublikowana we wpisie jest tylko ceną informacyjną.
102
Ponad 100 portali ogłoszeniowych w całej Polsce
2 minuty
Tylko tyle czasu potrzebujesz aby dodać do nich swoje ogłoszenie
17 zł
A jedynie tyle zapłacisz za oszczędność swojego czasu
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.