CZEGO SZUKASZ?

Wpisz czego szukasz i jakiej kategorii ogłoszeń to dotyczy

Sprawdź oferty biur nieruchomości z Ełku i okolicy

Agroczos OGŁOSZENIE FIRMOWE

April 14, 2019 18:22 - Transport/Przeprowadzki - Choszczno

0.00 zł

  • img
Szczegóły ogłoszenia
Nasza korporacja Agroczos, Adres: Gorzowska 11,73-200 Choszczno, Telefon: 95 747 28 39, E-mail: biuro@agroczos.pl oferuje: Usługi agrotechniczne - Produkujemy kompetentne usługi agrarne tudzież aplikujemy obsługą gospodarstw rolniczych.Na wszelkie przetwarzane prace tudzież usługi posiadamy zezwolenia i zalegalizowania. Czas realizacji ustalamy według wymogów petenta indywidualnie. Biomasa - Zajmujemy się doradztwem, pomocą w produkcji, odbiorem czy też załadunkiem produktu. Skupujemy biomasę z kukurydzy jak i słomki zbożowej w miejscowości Choszczno.
Fabrykacja zboża i rzepaku- Nasza produkcja ma doświadczenie podparte na pielęgnowaniu całego szeregu gatunków zbóż przydzielonych na konsumpcje i paszę takie jak; rzepak, rośliny strączkowe czy kukurydzę.
Transport- Zapewniamy wykwalifikowanych kierowców, transportowców a także wysokojakościowy ekwipunek. Transprty, które proponujemy to; Transport krajowy- Jest to produkowanie usług w obrębie przewozu osób względnie rzeczy wehikułami, które są zarejestrowane na obszarze Polski.Transport międzynarodowy- Jest to przesuwanie ludzi ewentualnie rzeczy na otoczenie innego kraju ewentualnie importowanie zza granicy do Polski.
91523
Ogłoszeń
12
Nieruchomości
102
Miast
4021
Użytkowników
913
Zarejestrowanych
Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej o nich dowiesz się w naszej polityce prywatności.